Let's boycott Nobel Peace Prize from Norway because of "Legal Kidnapping" there!
Kosmetyki z mlekiem klaczy

O Nas

Patriot24.net to zupełnie nowe spojrzenie na Polskę i jej rozwój. Tworzą go kochający Polskę emigranci. Oraz Ci, którzy emigrantami kiedyś byli i do Polski wrócili. A także Polacy, którzy pracują w Polsce i nie chcą z niej wyjeżdżać. Chcą, by był to kraj ich życia i realizacji marzeń.

Ten serwis ma pokazywać rzetelnie wszystko to, co dobrego dzieje się w Polsce. A jest pomijane albo lekceważone przez inne media. Interesuje nas to, co pozytywnego dzieje się w polskich Małych Ojczyznach. Nie wstydzimy się pasji, prostoty, zaangażowania, uczuć. W tysiącach miejsc w Polsce codziennie dzieją się rzeczy, które budują szczęście Polaków. A tego szczęścia dziś wielu Polakom brakuje.

Podobnie jest za granicą. Polacy, którzy z powodu biedy, stresu, osobistych porażek życiowych musieli z kraju wyjechać są dziś gorącymi patriotami, którzy chcą dołożyć swoją cegiełkę do budowy lepszej Polski. Pracując w spokoju i stabilizacji finansowej na całym świecie chcą naprawiać Polskę. Z oddali widzą jej wady. A publikując swoje artykuły, zdjęcia i filmy na Patriot24.net będą mogli wskazać, jak zmieniać złe nawyki. I pokazywać wartości ponadczasowe.

Patriot24.net zwiąże w jednym miejscu Polaków rozproszonych na całym świecie i połączy ich z lokalnymi patriotami w Polsce. Sieć powiązań będzie odbywać się na wielu płaszczyznach: informacyjnej, kulturowej, historycznej, gospodarczej. Świecie rozrywki, wychowania dzieci, mądrego i rozwojowego spędzania wolnego czasu. Wszyscy będą mogli się poznać, by się zaprzyjaźniać, odwiedzać, wspólnie realizować nowe, pozytywne cele.

Nie interesuje nas, co wygadują codziennie politycy. Nie interesują nas ich gierki, zagrywki, kłamstwa. To szkodzi Polsce od wielu lat. Będziemy promować za to konkretne rozwiązania, które mądrzy politycy wdrażają w życie. Te rozwijające kraj i Polaków.

Nie będzie u nas, tak jak w innych mediach, epatowania seksem. A w miejsce tego pojawi się rzetelne poradnictwo w tym zakresie. Nie będzie drwin i szyderstw z młodych matek, ale profesjonalne wskazówki jak urodzić i wychować zdrowe dzieci. Pomoc w tym zakresie jako „Twarze Patriot24.net” zaoferowali już wybitny polski seksuolog prof. Zbigniew Izdebski oraz dyrektor największej prywatnej kliniki położnictwa w Warszawie na Wilanowie prof. Tomasz Niemiec.

Będziemy wspierać wszystko to, co pozornie słabe i wykluczone. Jednocześnie promując ludzi, którzy robią fantastyczne rzeczy zamknięci w swoich domach poprzez chorobą czy niepełnosprawność. Pomoc w tym zakresie zaoferowała nam kolejna „Twarz Patriot24.net” piosenkarka Monika Kuszyńska, była wokalistka Varius Manx. Portal negocjuje kolejne działania z kolejnymi polskimi profesjonalistami z wielu innych zakresów życia.

Chcemy pokazywać, że Polska i Świat, mimo kryzysu, mogą być niezwykłe. Chcemy przypomnieć, że istotną częścią życia człowieka jest jego duchowość. Uwydatnić mądrość, którą przekazują kaznodzieje w różnych zakątkach świata.

Bo duchowość a nie gry komputerowe to fundament życia rodziny. I baza do jej pozytywnego rozwoju. A jej konsekwencją jest miłość, która dziś jest wyśmiana, poniżona i często prymitywnie deptana. Nie wstydzimy się tego, co dobre, mądre. Tego, co powoduje, że ludzie są szczęśliwi, jak kiedyś.

Natomiast nie jesteśmy naiwni. Wiemy, że na świecie jest mnóstwo przemocy, zła i nienawiści. Czasem potrzeba mądrej siły, by sprzeciwić się takiemu atakowi. Tak jak robi to amerykańska, profesjonalna bateria rakiet obronnych Patriot.

Będziemy wspierać silną pomocą tych, którzy nie potrafią odnaleźć sprawiedliwości na policji, prokuraturze czy w sądzie. Słabi potrzebują w takich sytuacjach profesjonalizmu i mądrej siły. W tym zakresie swoją pomoc i wsparcie zaoferował w pełnym zakresie Krzysztof Rutkowski.

Zdecydowanie sprzeciwiamy się nacjonalizmowi, faszyzmowi, kibolstwu, przemocy. Jesteśmy dobrą siłą o światowym zasięgu. O nazwie Patriot24.net.